Dominion

Dokument przybliża rzeczywistość rozmaitych zwierząt hodowanych na fermach - w jakich warunkach żyją i są zabijane. Dominion (w tłumaczeniu dominacja, panowanie) jest szokującym filmem dokumentalnym demaskującym współczesne normy stosowane w hodowli zwierząt. Do tej pory odbyło się 110 premier tego niezwykłego film... czytaj więcej »

Ten film jest obecnie dostępny!
Oglądaj teraz za darmo!
Reżyseria:

Chris Delforce

Kraj:

Australia (2018)

Czas trwania:

120 minut

Język:

angielski

Dostępne napisy:

polskie

Opis filmu "Dominion":

Dokument przybliża rzeczywistość rozmaitych zwierząt hodowanych na fermach - w jakich warunkach żyją i są zabijane. Dominion (w tłumaczeniu dominacja, panowanie) jest szokującym filmem dokumentalnym demaskującym współczesne normy stosowane w hodowli zwierząt. Do tej pory odbyło się 110 premier tego niezwykłego filmu w 20 krajach. Światowa premiera „Dominion” odbyła się w marcu w Melbourne Byli na niej obecni również aktorzy którzy użyczyli swojego głosu do narracji; Joaquin Phoenix który już raz opowiadał o cierpieniu zwierząt w produkcji „Earthlings”(Ziemianie), Rooney Mara, Sia i Kat Von D. UWAGA - film zawiera drastyczne sceny.

Film otrzymał nagrodę za "Najlepszy film dokumentalny" i "Najlepszy reżyser" podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów: The Festigious International Film Festival, w Los Angeles.

Polecane
Ostatnio dodane