Głos wody

Woda jest różnie postrzegana w zależności od lokalnej kultury, historii, wierzeń, problemów i priorytetów. Guillaume & Perrine podróżowali po całym świecie przez 10 miesięcy, aby spotkać ludzi z krajów o bardzo różnych sytuacjach związanych z wodą, aby lepiej zrozumieć wykorzystanie wody i ich postrzeganie tego zjawisk... czytaj więcej »

Ten film jest obecnie dostępny!
Oglądaj teraz za darmo!
Reżyseria:

Guillaume Broust

Kraj:

Francja (2017)

Czas trwania:

55 minut

Język:

francuski

Dostępne napisy:

polskie

Opis filmu "Głos wody":

Woda jest różnie postrzegana w zależności od lokalnej kultury, historii, wierzeń, problemów i priorytetów. Guillaume & Perrine podróżowali po całym świecie przez 10 miesięcy, aby spotkać ludzi z krajów o bardzo różnych sytuacjach związanych z wodą, aby lepiej zrozumieć wykorzystanie wody i ich postrzeganie tego zjawiska. Ten 55-minutowy film pobudzi do refleksji na temat tego, jak postrzegamy wodę. Dokument ma na celu podniesienie świadomości na temat jego rzadkości i uświadomienie ludziom potrzeby jego ochrony, zachowania i ratowania. Oficjalny kanał filmu na YT: https://www.youtube.com/watch?v=NB9XFEo4PE0.

NOMINACJE Kraków Green Film Festival 2018 Best Educational Film Camp de Base Allibert Lyon, Grenoble, Annecy, Paris France March 20, 2018 Official Selection Fondation Good Planet Longchamp France March 25, 2018 Official Selection Conflent met les pieds dans l'Eau Prades France June 22, 2018 Official Selection

Polecane
Ostatnio dodane