Lepiej już było

Tankus the Henge i Trukitrek Puppet Company wymyślili animację, która jest zarówno piękna w swoim projekcie, jak i przejmująca w przekazie, dotyczącym kwestii środowiskowych, w szczególności śmierci naszych oceanów. Film, wykonany w całości z materiałów znalezionych lub poddanych recyklingowi, jest „maszyną do budzenia... czytaj więcej »

Ten film jest obecnie dostępny!
Oglądaj teraz za darmo!
Reżyseria:

Lu Pulici

Kraj:

Włochy (2017)

Czas trwania:

7 minut

Język:

angielski

Dostępne napisy:

brak

Opis filmu "Lepiej już było":

Tankus the Henge i Trukitrek Puppet Company wymyślili animację, która jest zarówno piękna w swoim projekcie, jak i przejmująca w przekazie, dotyczącym kwestii środowiskowych, w szczególności śmierci naszych oceanów. Film, wykonany w całości z materiałów znalezionych lub poddanych recyklingowi, jest „maszyną do budzenia” dla tych, którzy go oglądają, zachęcając społeczeństwo do ekologicznego i zrównoważonego myślenia, które musi zwrócić uwagę i wpłynąć na rzeczywistą zmianę, zanim będzie za późno. Tytuł oryginalny "Things Were Better Before"

NAGRODY: 2. Kraków Green Film Festival (Best Animation) Scopifest - Pampelona 2018 (best music video) Short to the Point Film Festival - Bucharest, Romania, 2018, Winner - BEST MUSIC VIDEO

Polecane
Ostatnio dodane