Nadzieja umiera ostatnia

Polska (2021) 82 minuty 4,5/5.0

Tytuł oryginalny:

Hope Dies Last

Reżyseria:

Jonathan L. Ramsey

Kraj:

Polska (2021)

Czas trwania:

82 minuty

Język:

polski

Opis filmu "Nadzieja umiera ostatnia":

Nowy film dokumentalny twórców „Można panikować". Osobiste przemyślenia, dylematy i obawy nastoletnich aktywistek i aktywistów z całej Polski dorastających w cieniu katastrofy klimatycznej. Po gorącym przyjęciu filmu na 4. BNP Paribas Green Film Festival, gdzie film otrzymał Nagrodę Publiczności, teraz pora na premierę filmu on-line i udostępnienie go szerszej widowni.

Niniejszy projekt filmowy skupia się głównie na pytaniu: Jak to jest być młodym aktywistą klimatycznym w Polsce w tym momencie w historii? Opowiada o wielu różnych młodych aktywistach z różnych zakątków Polski, w tym Podlasia, Górnego i Dolnego Śląska, Opolszczyzny, Małopolski, Mazowsza, Pomorza, Województwa Łódzkiego i Wielkopolski. To dzieło sztuki dokumentalnej o charakterze zarówno osobistym jak i uniwersalnym.

Nagrody i nominacje:

4. BNP Paribas Green Film Festival - NAGRODA PUBLICZNOŚCI

Widziałem, moja ocena:

Twoja recenzja, komentarz do filmu Nadzieja umiera ostatnia:

Wypełnienie tego pola nie jest wymagane.

Chcę zobaczyć
Zwiastun
Recenzje użytkowników
Widziałeś(aś) ten film? Napisz swoją recenzję
14.11.2021 (14:45) 5

Jakże to typowe dla każdej władzy publicznej, gdziekolwiek by ona nie była. Zignorować, a jeśli się nie da zastraszyć. I… rozwiń » Jakże to typowe dla każdej władzy publicznej, gdziekolwiek by ona nie była. Zignorować, a jeśli się nie da zastraszyć. I w sumie mają rację Aktywności klimatyczni: Obecnie tysiące emigrantów, ofiar wprowadzenia "demokracji". Za chwilę miliony emigrantów: ofiar zmian klimatu.

Filmy o podobnej tematyce
Polecane
Ostatnio dodane
PARTNERZY SERWISU